Міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку російського уряду Криму, віце-прем'єр Дмитро Полонський запевняє, що виступив у Варшаві на нараді ОБСЄ з розгляду виконання зобов'язань, присвяченій людському виміру, і піддав критиці доповідь Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ про ситуацію в Криму.
Як повідомляє «рупор» російської влади Криму сайт Крыминформ, Полонський також назвав більш ніж двадцятирічний період перебування Криму у складі України «незаконним», а сам Кримський півострів – «ісконно русской зємльой». У зв'язку з цим, на його думку, «немає ніякого сенсу оскаржувати результати загальнокримського референдуму 2014 року».
Полонський заявив, що звіт про ситуацію в Криму – «120 сторінок абсолютний брехні, сфабрикованих фактів, недоведених звинувачень». І зазначив, що «світовому співтовариству треба брати приклад з Росії у сфері дотримання рівноправності представників усіх національностей, які живуть у країні».
Він заявив, що в Криму живуть представники 175 національностей, юридично гарантовані права всіх депортованих народів Криму, три мови є державними, а головні християнські і мусульманські свята є вихідними днями.
«Доводжу до вашого відома, що в Криму сьогодні офіційно зареєстровано понад 280 ЗМІ. При цьому 46 з них зареєстрували як основну мову українську, а 28 – кримськотатарську. Державна ТРК «Крим» має у своєму складі 6 національних редакцій, які готують свій теле- і радіоконтент рідними мовами», – сказав Полонський, додавши, що в Криму була відкрита Громадська кримськотатарська телерадіокомпанія.
Також він поскаржився на громадянську блокаду Криму, яку він назвав «продовженням планомірної політики України, яка раніше виявилася у відключенні Криму від дніпровської води, зв'язку».
Міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку російського уряду Криму, віце-прем'єр Дмитро Полонський взяв участь у нараді ОБСЄ з розгляду виконання зобов'язань, присвяченій людському виміру, що проходить у Варшаві.
МЗС України назвало цей візит «черговою провокацією Кремля».
Раніше Польща відмовила у в'їзді в країну іншому російському віце-прем'єру Криму Георгію Мурадову, який також планував брати участь у конференції.
Нинішній глава Криму Сергій Аксьонов назвав порушенням міжнародної практики і підтвердженням антиросійської політики заборону Польщі на в'їзд в країну своєму заступнику Мурадову для участі в конференції ОБСЄ.
ЗВЕРНИ УВАГУ!
-
Роман Спірідонов
Крим: Деокупація дипломатичним шляхом?
-
Вікторія Веселова
Влада війни. Військові РФ масово пішли в депутати у Криму
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ